enlt
Siųsti užklausą

Teleradiologija ir Teleradiologijos paslaugos

Mes teikiame teleradiologijos paslaugas 24 valandas per parą be poilsio dienų ir galime perimti dalį ar visą Jūsų gydymo įstaigai tenkantį radiologinių tyrimų diagnostinių aprašymų rengimo krūvį. Garantuojame, kad tyrimo aprašymas bus parengtas profesionaliai, išsamiai ir laiku.

Gavus užsakymus radiologinių tyrimų diagnostinei išvadai parengti, mūsų specialistai analizuoja gautus radiologinius vaizdus, reikalui esant rekonstruoja juos į trimatę formą ir atlieka matavimus naudodami specializuotą programinę įrangą. Gydytojų radiologų parengtą tyrimo diagnostinį aprašymą galime išsiųsti elektroniniu paštu, per kurjerį ar kitu užsakovui patogiu būdu.

Mūsų radiologinių vaizdų tyrimų laboratorijoje naudojama pažangiausia radiologinių vaizdų peržiūros, 3D rekonstravimo, archivavimo ir persiuntimo įranga, kuri atitinka JAV, Kanados, JK, ir Lietuvos teisės aktų reikalavimus, keliamus radiologinių vaizdų peržiūros ir saugojimo įrangai.

Radiologinių tyrimų diagnostiniai aprašymai parengiami per 1 – 24 valandas, priklausomai nuo užsakymo pobūdžio. Skubiems užsakymams, taip pat užsakymams gaunamiems po darbo valandų, savaitgaliais ar švenčių dienomis taikomi aukštesni apmokėjimo tarifai.  

Radiologinių vaizdų diagnostinę peržiūrą atlieka ir jų aprašymus rengia patyrę ir gydytojai radiologai, kurių pagrindinė darbovietė yra Vilniaus ir Kauno universitetinės ligoninės bei Vilniaus onkologijos institutas. Jų kvalifikacija tikrai atitiks pačius didžiausius lūkesčius.

Baltic RAD gydymo įstaigoms taip pat teikia ekspertines konsultacijas, kurių prireikia, kai analizuojant sudėtingus radiologinių tyrimų duomenis susiduriama su netipinėmis situacijomis. Mūsų įmonėje dirba vedantys Lietuvos gydytojai - radiologai, kurie specializuojasi atskirų žmogaus sistemų ir organų tyrimuose.

Baltic RAD, teikdama teleradiologijos paslaugas, padeda gydymo įstaigoms spręsti problemas, susijusias su nepertraukiamu ir operatyviu radiologinių išvadų rengimu naktinių budėjimų metu, savaitgaliais, susirgus gydymo įstaigos radiologui ar jo atostogų, komandiruočių metu. Mūsų paslaugomis taip pat naudojasi ambulatorinės gydymo įstaigos, kurios siekia užtikrinti savo pacientams aukšto lygio radiologinės diagnostikos paslaugas, kurias teikia aukščiausios kvalifikacijos gydytojai radiologai, turintys specializaciją neurokardiologijoje, neuroradiologijoje, onkoradiologijoje, kardio-vaskulinėje, galvos-kaklo, torakalinėje, abdominalinėje, raumenų-skeleto radiologijos srityse, bei mamografijoje.

Mūsų komanda gali prisijungti prie Jūsų PACS sistemos tiesiogiai arba mes galime suteikti saugų ryšį su mūsų medicininių vaizdų (PACS) ir RIS sistemomis, kurios leis greitai apsikeisi radiologinių tyrimų vaizdais, jų aprašymais ir diagnozėmis.

Mes galime įvertinti ir aprašyti šiuos radiologinius vaizdus:

 

Norite daugiau informacijos – prašome susisiekti su mūsų komanda.

© 2013 UAB "Baltic RAD" Visos teisės saugomos | prižiūri Sonaro