enlt
Siųsti užklausą

Paslaugos

Mes teikiame teleradiologijos paslaugas 24 valandas per parą, todėl galime visapusiškai patenkinti klientų poreikius. Galime pasiūlyti skirtingus paslaugų paketus ligoninėms, turinčioms ir neturinčioms savo radiologų, privačioms ambulatorinėms gydymo įstaigoms bei privatiems asmenims, siekiantiems gauti antrinę nuomonę iš pripažintų savo srities specialistų. Visiems Jums galime pasiūlyti įvairių tipų radiologinių vaizdų aprašymą nuotoliniu būdu per itin trumpą laiką.

Teleradiologijos paslaugų kokybei užtikrinti naudojame pažangiausią specializuotą įrangą, kuri atitinka užsienio ir Lietuvos radiologinių vaizdų diagnozavimui iškeltus reikalavimus.

 

Teleradiologija

Mes teikiame teleradiologijos paslaugas 24 valandas per parą be poilsio dienų ir galime perimti dalį ar visą Jums tenkantį radiologinių tyrimų aprašymų krūvį. Garantuojame, kad aprašymas bus pateiktas  kokybiškai ir išsamiai per Jums priimtiną laiko tarpą bet kuriuo paros metu. 

 

Plačiau

Eksperto nuomonė

Jeigu jums kyla dvejonių dėl diagnostinio tyrimo gauto iš jūsų gydymo įstaigos, mes siūlome ekspertines gydytojų – radiologų paslaugas.

Plačiau

© 2013 UAB "Baltic RAD" Visos teisės saugomos | prižiūri Sonaro