{__HM_SYSTEM_PREPEND__}
enlt
Siųsti užklausą
Baltic RAD sužavėjo Med@Tel konferencijos dalyvius

Baltic RAD sužavėjo Med@Tel konferencijos dalyvius (2014-04-11)

Balandžio 9-11 dienomis, Liuksemburge, įvyko tarptautinis e-sveikatos, telemedicinos ir sveikatos apsaugos IKT forumas - Med@Tel. Pagrindinis Med@Tel tikslas - palengvinti informacijos sklaidą tarptautiniu mąstu,  skleisti žinias ir patirtį telemedicinos ir sveikatos apsaugos sferose, bei pasiūlyti pažangias bendradarbiavimo galimybes regiono ir pasauliniu mąstu. Forumo metu vyko konferencija, kurioje buvo pristatyti mokslinių institucijų ir organizacijų vykdytų tyrimų rezultatai bei naujovės telemedicinos srityje.

Konferencijos metu, UAB „BalticRAD” direktorius Dr. Gediminas Kostkevičius surengė pristatymą apie tai, kaip tradicinės sveikatos priežiūros sistemos, kurios dar kol kas nenaudoja telemedicinos sprendimų, privalo taikyti teisingos medicininės praktikos ir teisės aktų reikalavimų standartus.
Kiti dalyviai – UAB „Baltic RAD” pardavimų vadybininkas ir 3D rekonstrukcijos inžinierė - atstovavo radiologijos ir 3D rekonstrukcijos paslaugas Med@Tel parodoje esančiame įmonės stende.  Džiaugiamės, kad „Baltic RAD” sulaukė daug dėmesio. Stendo lankytojai buvo maloniai nustebę, kad mes, bendrovė iš tokios mažos šalies kaip Lietuva, siekiame pasivyti tai, kas vyksta šioje srityje visame pasaulyje, ir skatiname inovacijas Baltijos šalių regione. Mes tikime, kad Lietuva tikrai turi keisti savo telemedicinos sistemą, todėl ir bandome šiuos pokyčius inicijuoti.

Med@Tel renginį remia įvairios nacionalinės ir tarptautinės asociacijos, įstaigų ir žiniasklaidos atstovai, kurie nuolat dalyvauja moksliniuose tyrimuose ir skatina telemedicinos iniciatyvas.

Atgal
© 2013 UAB "Baltic RAD" Visos teisės saugomos | prižiūri Sonaro
{__HM_SYSTEM_APPEND__}