enlt
Siųsti užklausą

Dažnai Užduodami Klausimai

Kokia įmonės struktūra?

Mūsų komanda sudaryta iš radiologų bei specialistų, dirbančių ne tik pas mus, bet ir kitose pirmaujančiose sveikatos priežiūros įstaigose Lietuvoje bei Anglijoje. Įvairių sričių gydytojai – profesionalai, administracija bei aptarnavimo specialistai yra pajėgūs patenkinti bet kokius Jūsų lūkesčius.

Ar Jūsų radiologai sertifikuoti?

Taip, visos be išimties diagnozės rašomos kvalifikuotų ir sertifikuotų radiologų.

Kur Jūs randatės?

Pagrindinė mūsų būstinė įsikūrusi Kaune. Tačiau mes nuolat plečiamės ir bendradarbiaujame su radiologais Lietuvoje bei ES šalyse.

Kaip Jūs skiriatės nuo kitų radiologijos paslaugų teikėjų?

Mes teikiame pilną paslaugų paketą, kuris sukurtas ne tik patenkinti, bet ir viršyti Jūsų poreikius bei lūkesčius. Mes aptarnausime Jus greitai ir bet kuriuo paros metu ištisus metus. Mes esame tam, kad Jums padėtume!

Kokie radiologai dirba pas jus (puse/pilno etato)?

Mūsų radiologai dirba ne tik pas mus, bet ir kitose sveikatos priežiūros įstaigose Lietuvoje ir ES šalyse. Mes manome, jog patirtis dirbant kartu su pasaulyje pripažintais specialistais yra be galo svarbi siekiant užtikrinti naujausiais medicinos metodais pagrįstą klientų aptarnavimą.

Kokie yra Jūsų techniniai reikalavimai?

Mūsų radiologai gali tiesiogiai prisijungti prie Jūsų PACS sistemos arba Jūsų sistema gali prisijungti prie mūsiškės naudojant saugų VPN ryšį. Galimos ir kitos ryšio galimybės, detalesnę informaciją galite gauti susisiekę su mumis tiesiogiai.

Kaip garantuojamas saugumas?

Duomenys į mūsų duomenų centrą ir iš jo yra perduodami per saugų VPN ryšio tunelį. Mes turime saugumo protokolą, kuris užtikrina diagnozių teikimo darbo stočių, serverių, programinės įrangos ir aparatūros saugumą. Jūsų duomenys saugiai laikomi mūsų sistemoje ir yra prieinami tik radiologui.

Kokias sutartis siūlote?

Mes kiekvienam savo instituciniam klientui parengiame individualų, geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą. Mūsų standartinę paslaugų pasiūlą galite rasti čia. Jei turite klausimų prašome susisiekti su mumis, mes Jums mielai atsakysime.

Kokią turite įrangą?

Šiuo metu mes turime PACS sistemą, kuri priima vaizdus iš mūsų klientų, taip pat RIS sistemą, kuri valdo gaunamus vaizdus ir diagnozes. Radiologų darbo vietos yra aprūpintos naujais bei galingais kompiuteriais su mediciniškai sertifikuotais ekranais.  Visa įranga pajungta prie nepertraukiamų elektros srovės šaltinių, kad būtų galima užtikrinti nepertraukiamą diagnozių teikimą. Mūsų serveriai yra sukonfigūruoti taip, kad visi duomenys yra išsaugojami atsarginėse kopijose, neprarandant duomenų. Taip mes užkertame kelią bet kokiam duomenų gavimo arba išsiuntimo nesklandumui.

Kaip bus išsiųstos diagnozės?

Ataskaitos gali būti siunčiamos faksu, elektroniniu paštu, į PACS sistemą ar kitu Jums priimtinu būdu. Prašome susisiekti su mumis čia, jei norite daugiau informacijos.

Kokius radiologinius vaizdus galite aprašyti?

Mūsų radiologai turi ilgametę patirtį aprašant įvairių tipų MRT, KT, rentgeno ir ultragarso vaizdus.

Kas atsakingas už ligoninės PACS; vaizdų saugojimo būdus; techninius darbus; pacientus?

Duomenų laikymas pas Jus yra Jūsų atsakomybė. Kai vaizdai yra persiunčiami į mūsų sistemas, mes prisiimame atsakomybę už jų saugojimą, analizavimą, aprašymą ir diagnozės pateikimą. 

Kur Jūsų radiologai dirba?

Radiologai dirba mūsų būstinėje Kaune, kurioje sukomplektuota nauja ir moderni kompiuterinė įranga.

Kas tvarko blogų vaizdų problemas?

Vaizdo kokybės kontrolės mes neatliekame. Tai turėtų atlikti ligoninės technologas.

Ar rengdami tyrimų aprašymus naudojatės senais (anksčiau darytais) radiologinių tyrimų vaizdais?

Mes pageidaujame, kad kartu su paskutinio radiologinio tyrimo vaizdais būtų atsiunčiami ir ankstesnių tyrimų duomenys. Tai reikalinga palyginimams atlikti.

© 2013 UAB "Baltic RAD" Visos teisės saugomos | prižiūri Sonaro