enlt
Siųsti užklausą

Dažnai Užduodami Klausimai

Kokia įmonės struktūra?

Mūsų komanda sudaryta iš radiologų bei specialistų, dirbančių ne tik pas mus, bet ir kitose pirmaujančiose sveikatos priežiūros įstaigose ES šalyse. Įvairių sričių gydytojai-profesionalai, administracija bei aptarnavimo specialistai yra pajėgūs įgyvendinti Jūsų lūkesčius.

Ar Jūsų radiologai sertifikuoti?

Taip, visos be išimties diagnozės rašomos kvalifikuotų ir sertifikuotų radiologų.

Kur Jūs esate įsikūrę?

Pagrindinė mūsų būstinė įsikūrusi Kaune. Tačiau mes nuolat plečiamės ir bendradarbiaujame su radiologais visose ES šalyse, tarp jų ir Lietuvoje.

Kuo Jūs skiriatės nuo kitų teleradiologijos paslaugų teikėjų?

Mes teikiame pilną paslaugų paketą, kuris sukurtas, kad ne tik patenkintume, bet ir viršytume Jūsų poreikius bei lūkesčius. Mes aptarnausime Jus greitai ir bet kuriuo paros metu ištisus metus. Mes esame tam, kad Jums padėtume!

Kokie radiologai dirba pas jus (puse/pilnu etatu)?

Mūsų radiologai dirba ne tik pas mus, bet ir kitose ES, tarp jų ir Lietuvos, sveikatos priežiūros įstaigose. Manome, kad patirtis, įgyta dirbant kartu su pasaulyje pripažintais specialistais, yra be galo svarbi siekiant užtikrinti naujausiais medicinos metodais pagrįstą klientų aptarnavimą.

Kokie yra Jūsų techniniai reikalavimai?

Mūsų radiologai gali tiesiogiai prisijungti prie Jūsų PACS sistemos arba Jūsų sistema gali prisijungti prie mūsiškės naudojant saugų VPN ryšį. Galimos ir kitos ryšio galimybės, detalesnę informaciją galite gauti susisiekę su mumis tiesiogiai.

Kaip garantuojamas saugumas?

Duomenys į mūsų duomenų centrą ir iš jo yra perduodami per saugų VPN ryšio tunelį. Esame sukūrę saugumo protokolą, kuriuo užtikriname diagnozių teikimo darbo stočių, serverių, programinės įrangos ir aparatūros saugumą. Jūsų duomenys saugiai laikomi mūsų sistemoje ir yra prieinami tik radiologui.

Kokias sutartis siūlote?

Mes kiekvienam savo instituciniam klientui parengiame individualų, geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą. Mūsų standartinę paslaugų pasiūlą galite rasti čia. Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis, mielai Jums atsakysime.

Kokią įrangą naudojate?

Šiuo metu naudojamės PACS sistema, kuri priima vaizdus iš mūsų klientų, turime ir RIS sistemą, kuri valdo gaunamus vaizdus bei diagnozes. Radiologų darbo vietose dirbama su pažangiausiais kompiuteriais, turinčiais mediciniškai sertifikuotus ekranus.  Mūsų turima įranga aprūpinama iš nepertraukiamų elektros srovės šaltinių, kad būtų galima užtikrinti nenutrūkstamą diagnozių teikimą. Siekiant neprarasti duomenų ir užkirsti kelią bet kokiems duomenų gavimo ar išsiuntimo nesklandumams mūsų serveriai yra sukonfigūruoti taip, kad visiems duomenims būtų sukuriamos atsarginės kopijos. 

Kaip bus išsiųstos diagnozės?

Ataskaitos gali būti siunčiamos skirtingais būdais, priklausomai nuo to, kaip buvo susitarta pasirašant bendradarbiavimo sutartį. Dėl detalesnės informacijos, prašome susisiekti su mumis čia

Kokius radiologinius vaizdus galite aprašyti?

Mūsų radiologai turi ilgametę patirtį aprašant įvairių tipų MRT, KT, rentgeno ir ultragarso vaizdus. O pasikeitus teisiniam radiologijos ir teleradiologijos reguliavimui, šiuo metu galime vertinti ir aprašyti rentgeno bei mamografijos tyrimus. 

Kas atsakingas už ligoninės PACS; vaizdų saugojimo būdus; techninius darbus; pacientus?

Duomenų laikymas pas Jus yra Jūsų atsakomybė. Kai vaizdai yra persiunčiami į mūsų sistemas, mes prisiimame atsakomybę už jų saugojimą, analizavimą, aprašymą ir diagnozės pateikimą. 

Kur Jūsų radiologai dirba?

Radiologai dirba mūsų būstinėje Kaune, kurioje sudarytos sąlygos naudotis pažangiausia kompiuterine įranga.

Kas tvarko blogų vaizdų problemas?

Vaizdo kokybės kontrolės mes neatliekame. Tai turėtų atlikti ligoninės technologas.

Ar rengdami tyrimų aprašymus naudojatės anksčiau darytais radiologinių tyrimų vaizdais?

Mes pageidaujame, kad kartu su paskutinio radiologinio tyrimo vaizdais būtų pateikiami ir ankstesnių tyrimų duomenys. Tai reikalinga palyginimams atlikti.

© 2013 UAB "Baltic RAD" Visos teisės saugomos | prižiūri Sonaro