enlt
Siųsti užklausą

Technologijos

BalticRAD turi moderniausią Baltijos šalyse radiologinių vaizdų perdavimo, saugojimo ir analizavimo centrą. Radiologinių tyrimų duomenys perduodami į bendrovės PACS serverius specialiu internetiniu kanalu, užtikrinančiu asmens duomenų saugumą. Iš mažesnių gydymo įstaigų, neturinčių savo PACS (specializuotų medicininių duomenų saugojimo ir perdavimo serverių), ir iš individualių klientų, tyrimų duomenys priimami per specializuotą atviros prieigos DICOM serverį. BalticRAD techniškai užtikrina komunikavimo su bet kurio tipo PACS sistema palaikymą.

BalticRad radiologinių tyrimų analizei naudoja specialius serverius ir programos, galinčias atkurti žmogaus vidaus organų vaizdus trimačiu formatu. Tokių sistemų neturi nei viena gydymo įstaiga Baltijos šalyse. Ši įranga padeda greičiau pastebėti medicinines patologijas ir tiksliau jas identifikuoti, o spalvinis atskirų kūno audinių kontrastavimas padeda išvengti paklydimo šešėliuose, pro kuriuos mažiau įgudusi ar pavargusi gydytojo akis kartais ir praslysta. Ne veltui sakoma, kad  radiologija yra „šešėlių mokslas“.

Standartai

Mes siūlome nuotolinės radiologijos paslaugas 24 valandas per parą. Mes rasime sprendimą atitinkantį kiekvieno kliento individulius poreikius. Atliekame įvairių tipų radiologinių vaizdų ekspertinius vertinimus ir aprašymus nuotoliniu būdu. Suteikiame garantiją, kad diagnozę Jums pateiksime per nustatytą laiką.

Mes galime įvertinti šiuos radiologinius vaizdus:

Mūsų radiologai sertifikuoti darbui Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir Jungtinėje karalystėje ir gali dirbti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Esame:

 

Kontaktai

Galite su mumis susisiekti užpildę šią formą

© 2013 UAB "Baltic RAD" Visos teisės saugomos | prižiūri Sonaro