enlt
Siųsti užklausą

Informacija apie įmonę

BalticRad yra viena didžiausių virtualių radiologijos (teleradiologijos) diagnostikos klinikų Baltijos šalyse. BalticRad yra virtuali klinika ne dėl to, kad neturėtų savo adreso (klinikos būstinė įsikūrusi Kaune). Virtuali, todėl, kad bendravimas su klientais ir paslaugų teikimas vyksta elektroninėje erdvėje, naudojantis internetu ir balso telefonija.

BalticRad buvo įkurta siekiant suburti aukščiausios kategorijos Lietuvos gydytojus radiologus, kurie teiktų radiologinės diagnostikos paslaugas gydymo įstaigoms, esančioms Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Paslaugos teikiamos iš Lietuvos, naudojantis šiuolaikinėmis internetinio komunikavimo priemonėmis.

BalticRad įstaigoje dirba patyrę gydytojai radiologai, kurie yra sukaupę daug praktinių žinių dirbdami Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose, Vilniaus universiteto ligoninėje Santariškių klinikos, Vilniaus universiteto Onkologijos institute ir Medicinos diagnostikos ir gydymo centre Vilniuje.

BalticRad gydytojai radiologai, būdami aukščiausios kategorijos specialistai, gali įvertinti ir aprašyti visų tipų diagnostinius radiologinius tyrimus.

Mūsų gydytojai-radiologai taip pat teikia ekspertines konsultacijas gydymo įstaigoms ir privatiems klientams kai susiduriama su netipiniais, specialių žinių reikalaujančiais atvejais. Ši paslauga, kartais dar vadinama „antrine nuomone“, teikiama lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

BalticRad turi moderniausią Baltijos šalyse radiologinių vaizdų perdavimo, saugojimo ir analizavimo centrą. Mūsų įstaigoje radiologinių tyrimų analizei naudojami specialūs serveriai ir programos, galinčios atkurti žmogaus vidaus organų vaizdus trimačiu formatu. Tokių sistemų neturi nei viena gydymo įstaiga Baltijos šalyse. Ši įranga padeda greičiau pastebėti medicinines patologijas ir tiksliau jas identifikuoti, o spalvinis atskirų kūno audinių kontrastavimas padeda išvengti paklydimo šešėliuose, pro kuriuos mažiau įgudusi ar pavargusi gydytojo akis kartais ir praslysta. Ne veltui sakoma, kad radiologija yra „šešėlių mokslas“.

Greta teleradiologijos paslaugų BalticRad teikia žmogaus vidaus organų virtualaus preparavimo ir 3D rekonstrukcijos paslaugą. Vidaus organų trimatei rekonstrukcijai yra naudojami paciento kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso tomografijos ir ultragarsinės echoskopijos tyrimų vaizdai. Ji naudojama prieš–operaciniame planavime, gaminant individualius operacinius instrumentus (tokius kaip pozicionavimo gidai) bei individualius, pacientui pritaikytus implantus. Šią paslaugą teikia specialiai apmokyti radiologai technologai ir biomechanikos inžinieriai. Plačiau apie ją čia.

BalticRad užtikrina pacientų asmens duomenų konfidencialumą ir saugumą, kadangi radiologinių tyrimų duomenys perduodami į bendrovės serverius specialiu internetiniu kanalu. Iš mažesnių gydymo įstaigų, neturinčių savo PACS (specializuotų medicininių duomenų saugojimo ir perdavimo serverių), ir iš individualių klientų, tyrimų duomenys priimami per specializuotą atviros prieigos portalą. BalticRad techniškai užtikrina komunikavimo su bet kurio tipo PACS sistema palaikymą.

BalticRad patenka į didžiausių Europos Sąjungos teleradiologijos kompanijų dešimtuką.

BalticRad yra Informacinių sistemų medicinoje asociacijos steigiamoji narė ir Telemedicinos asociacijos narė.

© 2013 UAB "Baltic RAD" Visos teisės saugomos | prižiūri Sonaro